Krön med gueridoner och infälld gouache. Bronserad, bemålad och förgylld. Fläckar, bakstycke något maskstunget, mindre sprickor, färgslitage. (Höjd 122, bredd 55)
10 000 SEK | 2021-06-03 20:12 |
9 800 SEK | 2021-06-06 09:54 |
9 000 SEK | 2021-06-06 09:33 |
7 200 SEK | 2021-06-06 06:56 |
3 600 SEK | 2021-06-04 18:51 |
2 600 SEK | 2021-06-04 10:06 |
2 400 SEK | 2021-06-03 23:16 |
1 100 SEK | 2021-06-03 20:46 |
400 SEK | 2021-06-03 20:29 |
300 SEK | 2021-06-03 20:29 |
100 SEK | Startpris |