Etsning, "En gravör". Signerad, i plåten signerad och daterad 89. Inramad. (11,5x8)
5 600 SEK | 2021-06-06 10:33 |
5 400 SEK | 2021-06-05 17:14 |
2 500 SEK | 2021-06-05 08:39 |
2 300 SEK | 2021-06-04 22:48 |
1 600 SEK | 2021-06-04 18:57 |
800 SEK | 2021-06-03 19:19 |
100 SEK | Startpris |