Originalmålning. Beslag i smide. Dubbla handtag. Invändigt med bemålat monogram. Lås och nyckel saknas. Smidet ställvis med skador. Slitage, hack. (Höjd 62, bredd 77, djup 56)
3 200 SEK | 2021-06-06 11:25 |
3 000 SEK | 2021-06-06 11:37 |
1 400 SEK | 2021-06-06 10:07 |
1 200 SEK | 2021-06-04 15:32 |
1 100 SEK | 2021-06-05 22:59 |
850 SEK | 2021-06-05 09:15 |
150 SEK | 2021-06-04 11:46 |
100 SEK | 2021-06-04 11:00 |
100 SEK | Startpris |