Armlän med skulpterade gripar. Vitmålade. Kannelerade, bladhölstrade ben. Textil klädsel. Färgslitage, klädsel med skador. (Höjd 94)
10 000 SEK | 2021-06-06 09:58 |
9 800 SEK | 2021-05-24 10:43 |
9 000 SEK | 2021-06-06 00:36 |
7 000 SEK | 2021-06-05 09:41 |
3 200 SEK | 2021-06-04 17:17 |
2 100 SEK | 2021-06-04 11:03 |
1 200 SEK | 2021-06-04 04:47 |
1 000 SEK | 2021-06-03 22:17 |
100 SEK | Startpris |