Fanerat med intarsia. Dubbla dörrar med fasettslipat glas. Invändigt med hylla och spegelglas. Svarvade ben. Ovantill med låda. En ruta lös, listbortfall, nyckel saknas, ett ben löst/skadat, ytslitage, märken. (Höjd 100, bredd 103, djup 45)
750 SEK | 2021-06-06 12:58 |
700 SEK | 2021-06-06 11:58 |
550 SEK | 2021-06-06 07:57 |
350 SEK | 2021-06-04 19:03 |
300 SEK | 2021-06-05 15:11 |
100 SEK | Startpris |