Fanerad i bl.a. björkrot. Med tre lådor och skrivklaff med inredning. Draghandtag av mässing. Renoverad, kompletterad, fanerskador, fanerkompletteringar, mindre torrsprickor, repor. (Höjd 93, bredd 88, djup 47)
500 SEK | 2021-06-05 15:45 |
450 SEK | 2021-06-05 16:59 |
350 SEK | 2021-06-03 23:58 |
100 SEK | Startpris |