Vitlaminerad skiva. Med aluminiumkant. Fot av metall. Stämplad, etikettmärkt. Repor, fläckar. (Höjd 71, diameter 100)
3 400 SEK | 2021-06-06 11:59 |
3 200 SEK | 2021-06-06 10:47 |
2 500 SEK | 2021-06-06 11:31 |
2 100 SEK | 2021-06-06 09:56 |
1 500 SEK | 2021-06-06 09:47 |
500 SEK | 2021-06-04 18:55 |
250 SEK | 2021-06-05 14:55 |
150 SEK | 2021-06-04 09:00 |
100 SEK | 2021-06-04 00:01 |
100 SEK | Startpris |