Laminerad skiva med aluminiumkant. Kromade ben. Stämplat, etikettmärkt. Repor, fläckar. (Höjd 71, 150x100)
5 000 SEK | 2021-06-06 11:59 |
4 800 SEK | 2021-06-06 12:00 |
4 400 SEK | 2021-06-06 11:59 |
4 200 SEK | 2021-06-06 11:58 |
2 500 SEK | 2021-06-06 08:26 |
2 100 SEK | 2021-06-06 00:27 |
1 700 SEK | 2021-06-05 14:54 |
1 200 SEK | 2021-06-04 20:55 |
1 000 SEK | 2021-06-04 18:55 |
100 SEK | Startpris |