Savonett. Boett med emaljerad dekor och infattade pärlor. Emaljerad urtavla. Otydliga stämplar. Fickursställ medföljer. Nyckel finns. Urtavla med emaljsprickor och skador vid uppvridning. Boett med dekorbortfall och dekorlagningar. (Diameter 40mm, totalvikt 40,1g.)
6 000 SEK | 2021-06-06 10:19 |
5 800 SEK | 2021-06-06 07:31 |
4 000 SEK | 2021-06-03 20:07 |
1 500 SEK | 2021-06-03 20:11 |
100 SEK | Startpris |