Marmor och malakit. Skulpterade pjäser. Smärre naggar, enstaka lagningar. (Brädets mått 38x39)
1 900 SEK | 2021-06-06 10:49 |
1 800 SEK | 2021-06-06 05:05 |
1 100 SEK | 2021-06-04 15:53 |
550 SEK | 2021-06-04 21:27 |
300 SEK | 2021-06-04 14:08 |
250 SEK | 2021-06-04 10:59 |
200 SEK | 2021-06-03 23:44 |
150 SEK | 2021-06-03 22:44 |
100 SEK | 2021-06-03 21:25 |
100 SEK | Startpris |