Bemålad trä. Monogramsignerad HW. Färgslitage. (Längd 40)
850 SEK | 2021-06-03 23:24 |
800 SEK | 2021-06-06 11:43 |
700 SEK | 2021-06-06 10:58 |
500 SEK | 2021-06-05 13:54 |
300 SEK | 2021-06-03 20:32 |
300 SEK | 2021-06-03 21:06 |
200 SEK | 2021-06-03 19:59 |
100 SEK | Startpris |