Bronserad och förgylld. Fasettslipat glas. Senare förgyllning/bronsering. Dekorskador/sprickor. (Höjd 111)
500 SEK | 2021-06-06 10:32 |
450 SEK | 2021-06-05 23:48 |
100 SEK | 2021-06-04 22:43 |
100 SEK | Startpris |