Bronserad och förgylld. Med skuren dekor. Tvådelat glas. Glas med fläckar. Krön med lagningar, nedre avslut med dekorskada, bakstycke maskstunget. (Höjd 119)
6 800 SEK | 2021-06-06 09:55 |
6 600 SEK | 2021-06-06 06:20 |
5 000 SEK | 2021-06-04 21:37 |
4 000 SEK | 2021-06-05 13:41 |
2 800 SEK | 2021-06-04 15:05 |
2 300 SEK | 2021-06-04 12:07 |
800 SEK | 2021-06-04 08:50 |
550 SEK | 2021-06-03 20:28 |
250 SEK | 2021-06-03 22:18 |
150 SEK | 2021-06-03 20:46 |
100 SEK | Startpris |