Bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, bordsskedar 12st samt kaffeskedar 4st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Knivarnas längd 20, vikt exklusive knivar 1010g., knivarnas vikt 800g.)
6 600 SEK | 2021-06-03 22:07 |
6 400 SEK | 2021-06-04 10:51 |
5 200 SEK | 2021-06-03 20:55 |
1 200 SEK | 2021-06-03 21:41 |
100 SEK | Startpris |