Förgylld boett. Manuell. Armband saknas. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, smärre fläckar. (Diameter 35mm)
2 500 SEK | 2021-06-06 07:32 |
2 400 SEK | 2021-06-05 22:07 |
1 900 SEK | 2021-06-05 13:39 |
1 700 SEK | 2021-06-05 07:26 |
1 300 SEK | 2021-06-04 15:48 |
150 SEK | 2021-06-03 21:07 |
100 SEK | Startpris |