Olja på träskiva, biblisk scen. Monogramsignerad SS. Ställvis maskstungen, färgsläpp, torrsprickor. (89x54)
3 200 SEK | 2021-06-06 11:55 |
3 000 SEK | 2021-06-04 22:58 |
3 000 SEK | 2021-06-06 10:03 |
2 500 SEK | 2021-06-06 10:28 |
1 700 SEK | 2021-06-06 00:24 |
1 600 SEK | 2021-06-05 12:51 |
1 200 SEK | 2021-06-04 14:33 |
600 SEK | 2021-06-04 21:03 |
100 SEK | Startpris |