Gröntonat glas. Etikettmärkt, signerad och numrerad utgåva 4571/8000. Med kartong. (Höjd 16, längd 21)
2 000 SEK | 2021-06-06 11:57 |
1 900 SEK | 2021-06-06 12:01 |
1 500 SEK | 2021-06-06 10:00 |
1 300 SEK | 2021-06-06 09:31 |
900 SEK | 2021-06-06 00:06 |
700 SEK | 2021-06-04 05:55 |
450 SEK | 2021-06-03 21:35 |
150 SEK | 2021-06-03 20:57 |
100 SEK | Startpris |