Förgylld metall. Med reliefdekor av blomster. Insats av glas, med slipad botten. Repor, fläckar. (Höjd 10, diameter 22)
800 SEK | 2021-06-06 12:00 |
750 SEK | 2021-06-05 16:16 |
400 SEK | 2021-06-04 21:08 |
300 SEK | 2021-06-03 22:11 |
200 SEK | 2021-06-03 20:06 |
100 SEK | Startpris |