Skuret trä. I form av mansfigur. Torrsprickor, slitage, ytskador. (Höjd 125)
1 200 SEK | 2021-06-04 17:01 |
1 100 SEK | 2021-06-04 12:14 |
450 SEK | 2021-06-04 08:51 |
100 SEK | Startpris |