Gjuten och patinerad metall. Delvis bronserad. Med detaljer av mässing. Rik reliefdekor av figurer. För 12st ljus. Skador, bristningar, ytslitage. (Höjd 55, bredd 70)
1 300 SEK | 2021-06-06 11:58 |
1 200 SEK | 2021-06-04 14:42 |
700 SEK | 2021-06-06 10:59 |
600 SEK | 2021-06-04 13:44 |
550 SEK | 2021-06-04 11:03 |
250 SEK | 2021-06-03 20:35 |
150 SEK | 2021-06-03 23:21 |
100 SEK | Startpris |