Olja på duk, skogsbild med flicka. Monogramsignerad och otydligt daterad. Duken något ospänd. Mindre färgbortfall. Ram med dekorskador. (56x42)
3 600 SEK | 2021-06-05 20:51 |
3 400 SEK | 2021-06-06 09:44 |
1 600 SEK | 2021-06-05 20:41 |
1 200 SEK | 2021-06-05 17:12 |
550 SEK | 2021-06-04 09:06 |
150 SEK | 2021-06-04 08:07 |
100 SEK | Startpris |