Med emaljerad dekor. En med gravyr. Bl.a. med sliten förgyllning och repor. (Längd 15, vikt 670g.)
3 800 SEK | 2021-06-03 19:27 |
3 800 SEK | 2021-06-03 22:03 |
3 200 SEK | 2021-06-03 20:32 |
100 SEK | Startpris |