Förnicklad boett. Emaljerad urtavla. Verket signerat. Emaljskador, bruksslitage. (Diameter 50mm)
1 200 SEK | 2021-06-06 11:28 |
1 100 SEK | 2021-06-06 11:50 |
900 SEK | 2021-06-06 10:56 |
600 SEK | 2021-06-04 21:07 |
550 SEK | 2021-06-05 23:36 |
200 SEK | 2021-06-04 09:09 |
150 SEK | 2021-06-03 21:36 |
100 SEK | 2021-06-03 20:04 |
100 SEK | Startpris |