Skuret trä. Ljusarmar i mässing. För 16st ljus. Med fyra ljuspunkter. Möjligen omarbetad, slitage, dekorskador, armar något böjda. (Diameter 78)
1 600 SEK | 2021-06-06 12:01 |
1 500 SEK | 2021-06-06 10:41 |
1 400 SEK | 2021-06-06 11:59 |
750 SEK | 2021-06-06 00:01 |
700 SEK | 2021-06-03 22:38 |
650 SEK | 2021-06-05 14:42 |
500 SEK | 2021-06-04 20:54 |
300 SEK | 2021-06-03 23:22 |
200 SEK | 2021-06-03 23:16 |
100 SEK | Startpris |