Kristall. Med slipad dekor. Fasetterad stomme. Signerade. Bruksslitage. (Höjd 22)
3 200 SEK | 2021-06-06 11:35 |
3 000 SEK | 2021-06-06 08:33 |
2 000 SEK | 2021-06-05 21:02 |
1 400 SEK | 2021-06-05 12:35 |
900 SEK | 2021-06-03 23:28 |
350 SEK | 2021-06-04 17:24 |
250 SEK | 2021-06-03 22:42 |
200 SEK | 2021-06-03 20:27 |
200 SEK | 2021-06-03 21:08 |
100 SEK | 2021-06-03 20:22 |
100 SEK | Startpris |