Kallskål, Edvin Ollers, 1933 samt spegellampetter ett par. Slitage, kallskålen med fläckar och repor. (Högsta höjd 37)
150 SEK | 2021-06-04 18:16 |
150 SEK | 2021-06-05 23:19 |
100 SEK | Startpris |