Med 10st briljantslipade diamanter. Bruksslitage, repor. (Innerdiameter 18mm, vikt 12,3g.)
2 900 SEK | 2021-06-03 19:20 |
2 900 SEK | 2021-06-04 10:44 |
900 SEK | 2021-06-03 23:22 |
250 SEK | 2021-06-03 22:09 |
100 SEK | Startpris |