Skålfat, kulhamrat, Sven Roos, Göteborg, 1769 samt tallrik, utländska stämplar. Repor, fläckar, bulor. (Diameter 24-38)
300 SEK | 2021-06-05 00:13 |
250 SEK | 2021-06-05 18:38 |
100 SEK | 2021-06-04 11:49 |
100 SEK | Startpris |