Mahogny. Med svarvade dekorer. Skuret krön. Lod, pendel och nyckel finns. Enstaka avslag och fanerskador. (Höjd 113)
850 SEK | 2021-06-03 20:41 |
800 SEK | 2021-06-06 11:10 |
600 SEK | 2021-06-06 07:29 |
300 SEK | 2021-06-05 23:08 |
100 SEK | 2021-06-03 20:18 |
100 SEK | Startpris |