Automat. Stål. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor, armband defekt. (Diameter 40mm)
1 700 SEK | 2021-06-05 13:39 |
1 600 SEK | 2021-06-05 09:57 |
1 400 SEK | 2021-06-03 21:27 |
150 SEK | 2021-06-03 20:34 |
100 SEK | Startpris |