Mässing. Stämplade. Ytrepor, enstaka stötmärken. (Höjd 20)
3 600 SEK | 2021-06-06 11:40 |
3 400 SEK | 2021-06-06 11:44 |
2 600 SEK | 2021-06-05 17:47 |
1 300 SEK | 2021-06-04 13:14 |
800 SEK | 2021-06-03 21:26 |
300 SEK | 2021-06-04 07:24 |
200 SEK | 2021-06-04 00:12 |
100 SEK | Startpris |