Savonett. Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 50mm, totalvikt 86,1g.)
5 400 SEK | 2021-06-06 11:57 |
5 200 SEK | 2021-06-03 20:04 |
750 SEK | 2021-06-03 22:24 |
100 SEK | Startpris |