Förgylld mynning och fot med vriden dekor. Invändigt förgylld. Lock med pinjekotte. Undertill med åldermansranka och oidentifierade stämplar, enligt etikett Johan C. Krebs. (Höjd 22,5, vikt 543g.)
18 000 SEK | 2021-06-06 11:43 |
17 500 SEK | 2021-06-06 11:50 |
15 000 SEK | 2021-06-05 12:50 |
14 500 SEK | 2021-06-04 14:47 |
13 500 SEK | 2021-06-04 15:02 |
9 000 SEK | 2021-06-04 10:00 |
3 600 SEK | 2021-06-04 08:56 |
3 200 SEK | 2021-06-03 20:16 |
2 600 SEK | 2021-06-03 20:24 |
1 200 SEK | 2021-06-03 19:32 |
250 SEK | 2021-06-03 20:09 |
150 SEK | 2021-06-03 19:37 |
100 SEK | Startpris |