Färglitografi, 80/160. Signerad. Stilleben med potatis. Dagmått 36x43 cm. Ej examinerad ur ram.
5 500 SEK | 2021-05-11 18:27 |
5 000 SEK | 2021-05-11 18:22 |
900 SEK | 2021-05-03 09:59 |
600 SEK | 2021-05-02 12:38 |
450 SEK | 2021-05-02 09:43 |
400 SEK | 2021-05-01 20:36 |
300 SEK | Startpris |