Färglitografi, 31/50. Signerad. Motiv av häst och hovslagare. Dagmått 47x63 cm. Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.
1 400 SEK | 2021-05-11 18:33 |
1 300 SEK | 2021-05-11 18:33 |
1 000 SEK | 2021-05-11 15:06 |
450 SEK | 2021-05-11 09:57 |
300 SEK | 2021-05-07 11:44 |
300 SEK | Startpris |