Akvarell. Signerad och daterad 1985. "Väntan för underverk". Bladets mått 58x45 cm. Ej examinerad ur ram.
1 600 SEK | 2021-05-11 18:31 |
1 500 SEK | 2021-05-11 09:19 |
800 SEK | 2021-05-10 15:15 |
600 SEK | 2021-05-10 16:42 |
500 SEK | 2021-05-06 11:04 |
400 SEK | 2021-05-03 20:15 |
300 SEK | Startpris |