Färglitografi, 2/100. Signerad och daterad 1970. Komposition med ansikte. Dagmått 71x52 cm. Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.
5 500 SEK | 2021-05-11 18:27 |
5 500 SEK | 2021-05-11 18:28 |
3 400 SEK | 2021-05-10 17:21 |
3 200 SEK | 2021-05-07 09:52 |
2 600 SEK | 2021-05-06 14:25 |
500 SEK | 2021-05-05 06:42 |
450 SEK | 2021-05-05 20:21 |
350 SEK | 2021-05-05 18:15 |
300 SEK | Startpris |