Försilvrad tenn. Med reliefdekor av blomster. Nyckel saknas. Ytslitage, smärre repor. (Längd 32)
450 SEK | 2021-05-16 08:16 |
450 SEK | 2021-05-16 12:03 |
350 SEK | 2021-05-15 19:14 |
300 SEK | 2021-05-14 17:41 |
100 SEK | 2021-05-13 19:32 |
100 SEK | Startpris |