Förgylld brons. Krönt med urna. Verket stämplat. Pendel finns, nyckel saknas. Urtavla med skador och retuscher. (Höjd 62)
1 200 SEK | 2021-05-16 11:59 |
1 200 SEK | 2021-05-16 12:02 |
1 000 SEK | 2021-05-16 11:14 |
850 SEK | 2021-05-16 09:37 |
700 SEK | 2021-05-13 22:36 |
600 SEK | 2021-05-13 23:21 |
450 SEK | 2021-05-13 19:49 |
100 SEK | Startpris |