Stål. 21 jewels. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med slitage, boettens baksida med repor och fläckar. (Diameter 35mm)
650 SEK | 2021-05-15 17:10 |
600 SEK | 2021-05-13 21:58 |
400 SEK | 2021-05-14 17:40 |
250 SEK | 2021-05-14 08:48 |
150 SEK | 2021-05-13 20:55 |
100 SEK | 2021-05-13 20:51 |
100 SEK | Startpris |