Förgylld boett. Armband i läder. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
300 SEK | 2021-05-15 17:24 |
250 SEK | 2021-05-13 22:41 |
100 SEK | 2021-05-13 20:54 |
100 SEK | Startpris |