Bemålad metall. Emaljerad skärm. En ljuspunkt. Färgslitage, mindre emaljskador. (Höjd 44)
750 SEK | 2021-05-16 12:04 |
700 SEK | 2021-05-15 17:05 |
350 SEK | 2021-05-14 21:10 |
300 SEK | 2021-05-14 00:12 |
100 SEK | 2021-05-13 22:38 |
100 SEK | Startpris |