Betsad träkolv. Detaljer i järn. Stämplad. Kolv med skador, laddstock saknas, slitage, mindre skador. (Längd 127)
1 400 SEK | 2021-05-12 14:20 |
1 300 SEK | 2021-05-16 11:58 |
800 SEK | 2021-05-15 19:01 |
300 SEK | 2021-05-13 22:54 |
100 SEK | Startpris |