Mässing. Stämplade. Ytslitage. (Höjd 32)
1 300 SEK | 2021-05-16 11:43 |
1 300 SEK | 2021-05-16 12:00 |
1 000 SEK | 2021-05-15 12:12 |
100 SEK | Startpris |