Rosatonad kupa, med dekorring i delvis frostat glas. Förnicklat fäste. Ytslitage, mindre kantnagg, kupfäste saknar skruv, takkåpa klippt för sladd. (Diameter 32)
1 000 SEK | 2021-05-16 12:01 |
950 SEK | 2021-05-16 11:37 |
700 SEK | 2021-05-16 01:34 |
600 SEK | 2021-05-14 09:23 |
350 SEK | 2021-05-14 00:11 |
300 SEK | 2021-05-13 23:41 |
300 SEK | 2021-05-13 23:48 |
100 SEK | Startpris |