Parerskydd i mässing. Klinga i stål, stämplad E.Svalling Eskilstuna. Handtaget senare bemålat, balja med slitage och fläckar. (Längd 111)
2 400 SEK | 2021-05-16 11:52 |
2 300 SEK | 2021-05-12 14:20 |
1 600 SEK | 2021-05-16 08:36 |
900 SEK | 2021-05-13 20:22 |
500 SEK | 2021-05-13 19:12 |
100 SEK | Startpris |