Fanerad med inläggningar, dekor av bl.a. Hermès. Nyckel finns. Ytslitage. (Längd 50)
300 SEK | 2021-05-14 22:09 |
250 SEK | 2021-05-14 09:31 |
150 SEK | 2021-05-14 01:06 |
100 SEK | 2021-05-13 22:32 |
100 SEK | Startpris |