Tenn. Med dubbla hänklar. Svarvad lockknopp. Slitage, bulor, repor. (Diameter 20,5)
450 SEK | 2021-05-16 10:33 |
400 SEK | 2021-05-16 13:26 |
150 SEK | 2021-05-15 21:17 |
150 SEK | 2021-05-16 09:28 |
100 SEK | Startpris |