Förgylld metall. Emaljerad urtavla. Pendel finns. Enstaka dekorskador/lagningar. (Höjd 34)
750 SEK | 2021-05-16 11:59 |
700 SEK | 2021-05-16 11:19 |
650 SEK | 2021-05-16 08:55 |
600 SEK | 2021-05-13 23:17 |
550 SEK | 2021-05-14 17:35 |
300 SEK | 2021-05-14 09:36 |
100 SEK | Startpris |