Emaljera urtavla. Med datumangivelse. Signerat och numrerat 70. Urtavla med skador och lagningar, boett saknas. (Diameter 45mm)
1 100 SEK | 2021-05-16 11:59 |
1 000 SEK | 2021-05-16 11:54 |
950 SEK | 2021-05-16 11:52 |
700 SEK | 2021-05-16 10:44 |
400 SEK | 2021-05-14 17:28 |
350 SEK | 2021-05-14 14:54 |
150 SEK | 2021-05-14 01:06 |
100 SEK | Startpris |